DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Zodyak Botla Kayaya Çarptılar

Yayınlanma Tarihi :
Zodyak Botla Kayaya Çarptılar

Tatil için Yunan adalarına tekneyle giden Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı kaza geçirdi. Ali Sabancı’nın yoğun bakıma alınıp entübe edildiği eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın da durumunun ağır olduğu belirtildi.

 

Türkiye’nin en zengin ailelerinden bir tanesi olan Sabancı Ailesi’ni üzen bir kaza meydana geldi. Aile şirketlerinden ayrılıp Pegasus Havayolları’nı kuran Ali Sabancı, eşi Vuslat Doğan Sabancı ile Yunan adalarına tatile gitmişti. Yatlarıyla Leros Adası açıklarında demirleyen çift daha sonra akşam yemeği için Zodyak botla restorana giderken kayalıklara çarptı.

 

Edinilen bilgiye göre kazadan ağır Ali Sabancı yoğun bakıma alınıp entübe edildi. Vuslat Doğan Sabancı’nın da durumunun ağır olduğu belirtildi. Ağır yaralanan çifti bir başka teknedeki kişilerin gördüğü ve adadaki hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

 

Çiftin daha sonra Bodrum Amerikan Hastanesi’ne getirildiği, burada Ali Koç’un dalağının alındığı ve yoğun bakımda entübe edildiği açıklandı.

Vuslat Doğan Sabancı’nın da durumunun ağır olmasına rağmen,Vuslat Doğan Sabancı’nın hayati tehlikesinin bulunmadığını ve Leros’tan İstanbul’a doğru yola çıkarıldığı bilgisine ulaşıldı.

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP