DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YUSUF KOÇ ADAY OLMAKTAN VAZGEÇTİ, VOLKAN KARASU TEK ADAY OLARAK SEÇİME GİDİYOR

Yayınlanma Tarihi :
YUSUF KOÇ ADAY OLMAKTAN VAZGEÇTİ, VOLKAN KARASU TEK ADAY OLARAK SEÇİME GİDİYOR

İyi Parti Sivas İl Başkanlığı kongresi hafta sonu yapılacak. Önceki dönem il başkanı olan Yusuf Koç kongrede aday olacak beklentisi boşa çıktı. Volkan Karasu tek başına seçime giriyor.

 

2023 seçimleri öncesinde il ve ilçe kongreleri yapma kararı alan İyi Parti’de hafta sonu Sivas İl Başkanlığı 3. Olağan kongresini yapacak. Daha önce İyi Parti’de İl Başkanı olarak görev yapan Yusuf Koç yaptığı açıklamada il başkanlığına aday olmayacağını ilan etti. Böylece mevcut il başkanı Volkan Karasu Pazar günü yapılacak kongreye tek aday olarak girecek.

 

İyi Parti İl Başkanı Volkan Karasu bir açıklama yaparak “Göreve geldiğimiz günden bu yana gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetler, sürekli sahada olmamız ve bunun sonucu olarak da vatandaşlarımızın teveccühünü kazanmış olmak bizi yeniden aday olmaya iten etkenlerden birisiydi. Bu doğrultuda bir dönem daha İYİ Parti Sivas İl Başkanlığı görevine talip olduk. Amacımız memleketimizde kısa sürede göstermiş olduğumuz etkiyi daha uzun vadeye yayıp İYİ Parti’yi Sivas’ta birinci parti yapmak yolunda gece gündüz çalışmak olacaktır. Sivaslılar arasında İYİ Parti’nin artık daha çok karşılığının olması ve Sivaslı hemşerilerimizin İYİ Parti’yi bir kurtarıcı olarak görmesi bizi daha çok çalışmaya sürükleyen en büyük motive kaynağı. İşte bu yüzden de hem memleketimiz için hem Türkiye için çalışmaya söz veriyoruz.

Bu vesileyle de Pazar günü gerçekleştireceğimiz 3. Olağan İl Kongremize güneşin sıcaklığına muhtaç kalmış tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz. Partililerimiz arasında tam bir birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilecek olan Demokrasi Şölenimizde hemşerilerimizi de görecek olmamız bizleri mutlu edecektir. Gelin, bize katılın ve birlikte İYİ olalım” dedi.

YORUM YAP