DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yeni Sezon Formaları Yakıyor, Yakıyorrr

Yayınlanma Tarihi :
Yeni Sezon Formaları Yakıyor, Yakıyorrr

Demirgrup Sivasspor yeni sezon forma tanıtımını taraftarın katıldığı bir törenle tanıttı. 4 farklı formanın tanıtımında motto “Geçmişten Geleceğe Miras” olarak ifade edildi.

 

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, kurum müdürleri, Demirgrup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, yönetim kurulu üyeleri, Sivassporlu Teknik Ekip, futbolcular ve taraftarın katıldığı “Forma Tanıtımı” Kongre Binası yanındaki alanda yapıldı.

 

 

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin birer konuşma yaparak, Sivasspor’un şehrimiz ve ülkemiz futboluna kattığı değerden bahsettiler. Tüm şehrin takımına sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Şimşek ve Bilgin önümüzdeki sezon taraftarların stadı doldurmasını ve Sivasspor’un yeni başarılara ulaşılması için bütünlük olmasının öneminden bahsettiler.

 

 

Demirgrup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’da bir konuşma yaparak, “17 Haziran’da yapmış olduğumuz genel kurul neticesinde bir karar almıştık. ‘Genç, dinamik, yeni bir yönetim kurulu oluşturacağız ve taraftarımızın istediği bütün taleplerin hepsini yerine getirmeye gayret edeceğiz’ diye ve böylece taraftarlarımız baştan beri bir forma tasarımında etkili olmak istiyorlardı. Bununla ilgili
hemen bir yarışma programı düzenleyerek turkuaz formalarımızı taraftarımıza yaptırdık. Bu genel kurulda vermiş olduğumuz bütün sözlerin hepsini tek tek yerine getireceğiz. Bundan da eminiz sizler bize her türlü destek vereceksiniz. Bu formaları sizlere buluşturmak için çok emekleri var. Önümüzdeki sezon için de başarılar diliyorum. Onlara inandığımızı, güvendiğimizi bir kez daha sizlerin huzurunuzda tekrar etmek istiyorum” dedi.

 

 

Konuşmaların bitiminden sonra protokol üyelerine yeni sezon formaları hediye edildi.

 

 

 

 

Kongre Binası yanında yer alan Sivasspor Store’da yeni sezon forma satışları başladı ve ilgi oldukça iyiydi. Futbolcular ve teknik ekip de satışı yapılan formalar tek tek imzaladı. Bu sezon forma satışında artık beklendiği de ifade edildi.

 

 

SivasKulis Haber

 

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

KasımpaşaKasımpaşa
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

KonyasporKonyaspor
AlanyasporAlanyaspor
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

EyüpsporEyüpspor
AntalyasporAntalyaspor
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

GöztepeGöztepe
SivassporSivasspor
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

TrabzonsporTrabzonspor
FenerbahçeFenerbahçe
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

Adana DemirsporAdana Demirspor
SamsunsporSamsunspor
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

BeşiktaşBeşiktaş
GalatasarayGalatasaray
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

HataysporHatayspor
Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

İstanbul Başakşehirİstanbul Başakşehir
Bodrum FKBodrum FK
11 Ağustos 2024

16:00
- - -

Gaziantep FKGaziantep FK
DETAYLI FİKSTÜR