DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yavuz Ağıralioğlu da İstifa Ediyor

Yayınlanma Tarihi :
Yavuz Ağıralioğlu da İstifa Ediyor

İyi Parti’nin önemli isimlerinden olan Yavuz Ağıralioğlu’la ilgili kulislere bomba bir haber düştü. Ağıralioğlu’nun İyi Parti’den istifa edeceği iddia edildi.

 

İddianın sahibi Sabah Gazetesi yazarı Şebnem Bursalı. Bursalı katıldığı televizyon programında Ankara Kulislerinde son günlerde konuşulan bir bilgiyi gündeme getirdi. Millet İttifakı’na geri dönen ve masada bütün gücünü kaybeden İyi Parti içindeki huzursuzluğun ayyuka çıktığı ve birçok ismin yürütülen siyasetten rahatsız olduğu konuşuluyordu. İyi Parti’de bazı isimlerin istifa etmesinin beklendiği de yine siyasi kulislerin konuştuğu konulardan bir tanesiydi.

 

Sabah yazarı Şebnem Bursalı, A Haber canlı yayınında İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu ile ilgili bir kulis bilgisini paylaştı. Bursalı, Ağıralioğlu’nun istifanın eşiğinde olduğu ve şimdilik bu durumun bastırıldığını ifade etti. Bursalı şunları söyledi: “İki gündür Yavuz Ağıralioğlu ile ilgili ‘istifa ediyor, edecek’ iddiaları konuşuluyor. Ağıralioğlu’nun hem ABD hem de HDP ile ilgili gelişmelerle ilgili istifa edeceği Ankara kulislerinde çok konuşuldu.” İfadesini kullandı.

 

Şebnem Bursalı sözlerinin devamında “Hatta belli bir parti, şimdi ismini vermeyeceğim. Oraya gidiyor, gitti, gidebilir şeklinde konuşuldu. Şu an itibarıyla bunun bastırıldığı belirtiliyor. Ağıralioğlu tutarlı bir siyasetçi, yarından sonra istifa ederse şaşırmayacağım.” dedi.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP