DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Vizyon 58’i Ersan Şen Satın Almış

Yayınlanma Tarihi :
Vizyon 58’i Ersan Şen Satın Almış

Yayın merkezi Sivas olan ve uydudan tüm Dünya’ya ulaşan Vizyon 58 geçtiğimiz günlerde satılmış ve yeni adı Ekol Tv olmuştu. Kanalı alan kişinin hukukçu Ersan Şen olduğu ortaya çıktı.

 

Ekranların tartışma programlarında sıklıkla gördüğümüz, her şeye kızması ya da itiraz etmesiyle meşhur hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen’in medya patronu olduğu ortaya çıktı. Şen’in satın aldığı kanalın ise Sivaslıların yakından bildiği Vizyon 58 olduğu ortaya çıktı.

 

Geçtiğimiz haftalarda Vizyon 58 yönetimi kanalı sattıklarını ve yayınlarına sosyal medya hesapları üzerinden devam edeceklerini duyurmuştu. Kanalın frekansının kime satıldığı merak edilirken, bu merak Prof. Dr. Ersan Şen tarafından giderildi. Vizyon 58’in sattığı yayın frekansında EKOL Tv’yi izlemeye başlamıştık. Şuan test yayınında olan EKOL Tv’nin Ocak 2024’de normal yayına gireceği ve haber kanalı olarak devam edeceği öğrenildi.

 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Ersan Şen “Altyapımız hazırlandı. Duruşumuz olacak. Duruşumuz net olarak devlet millet tarafında bir haber kanalı olmak. O alanda bir ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz. Diğer konularda tamamen objektif. Bir sıkıntı olmazsa Ocak ayından itibaren yayına geçeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP