DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Veli Böke Sivas’ta

Yayınlanma Tarihi :
Veli Böke Sivas’ta

2024 Mart ayında yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimleri için Ak Parti Genel Merkezi harekete geçti. Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Veli Böke çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Sivas’a geldi.

 

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Veli Böke Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in görevde kaldığı sürece şehre kazandırdığı projeleri yerinde inceledi.  Veli Böke hem yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti hem de Sivas Belediyesi’nin Asrın Felaketi olarak isimlendirilen Kahramanmaraş Depremi sonrasında gösterilen başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

 

 

Veli Böke Sivas’a geldiğinde önce Sivas Belediyesi’nde ağırlandı. Burada Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin bugüne kadar hayata geçirilen projeleri ve bitme aşamasındaki projeleri ve hizmetleri bir sunum eşliğinde Böke’ye anlattı. Daha sonra yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyen Dr. Veli Böke katkısı olan Hilmi Bilgin ve Sivas Belediyesi personeline teşekkür etti.

 

 

2024 Mart ayında yapılacak olan seçimlerde Sivas’ta yeniden aday gösterilmesine kesin gözüyle bakan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin de Böke’nin ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bilgin paylaşımında “AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Veli Böke ile birlikte şehrimize kazandırdığımız projeleri yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdik.

Eser ve hizmet siyasetiyle hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu projeleri hayata geçirirken şehrimizin çehresini güzelleştirmeye devam ediyoruz.
#SivasİçinAşklaÇalışıyoruz ” ifadelerini kullandı.
SivasKulis Haber

YORUM YAP