DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

VE UĞUR ÇİTFÇİ DE GİDİYOR.GALATASARAY, UĞUR’u 1.5 MİLYON EURO’ya TRANSFER EDİYOR!

Yayınlanma Tarihi :
VE UĞUR ÇİTFÇİ DE GİDİYOR.GALATASARAY, UĞUR’u 1.5 MİLYON EURO’ya TRANSFER EDİYOR!

Demirgrup Sivasspor ara transfer döneminde futbolcu alacak derken elindeki futbolcuları kaybediyor. Sol Bek Uğur Çiftçi, Galatasaray yolcusu.

 

Ligde zor günler geçiren Demirgrup Sivasspor’da gözler transfer edilecek futbolculara çevrildi derken, Uğur Çiftçi haberi gündeme bomba gibi düştü. Sivasspor’un başarılı Sol Bekine Galatasaray’ın göz diktiği ve anlaşmanın çok yakın olduğu ifade edildi. Sivasspor yönetimi ile Galatasaray yönetimi arasında pazarlıkların devam ettiği ve 1.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında el sıkışıldığı iddia edildi.

 

Sezon başında Galatasaray’dan birkaç futbolcunun Sivasspor’a kiralanması konusunda anlaşıldığı ancak Galatasaray yöneticisi Erden Timur’un “Ben Sivasspor’a asla futbolcu vermem” diyerek engel olduğu biliniyor. Bu tavra rağmen Sivasspor yönetiminin Galatasaray ile Uğur Çiftçi konusunda anlaşmaya vardığı iddialarına ise Kırmızı- Beyazlı taraftarlardan yoğun tepki var.

 

Daha önce adı Trabzonspor ile de anılan ancak transferi gerçekleşmeyen Sivasspor’da kadroda ciddi eksikler bulunmasına rağmen neden transfer izni verildiği de taraftarın merak ettiği konuların başında geliyor.

Uğur Çiftçi’nin Galatasaray’a transferinin Yukatel Kayserispor maçı sonrası açıklanması da bekleniyor. Yerli rotasyonunda transfer edilecek Uğur Çiftçi’nin yerine ise Sivasspor’un hangi futbolcuyu kadrosuna katacağına dair haber merkezimiz herhangi bir bilgiye ulaşamadı.

YORUM YAP