DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanlığına Sivaslı Aday

Yayınlanma Tarihi :
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanlığına Sivaslı Aday

Türkiye Tekvando Federasyonu’nda 16 yıldır yönetim kurulu üyeliği, asbaşkanlık ve başkanvekilliği görevlerinde bulunan Sivaslı Oktay Duymaz, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Sivas’ta düzenlediği basın toplantısında kendisini destekleyen isimlerle bir araya gelen Oktay Duymaz, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Oktay Duymaz konuşmasında, başkanlık seçiminin Paris’te düzenlenecek olan Olimpiyatlardan sonra yapılacağını söyledi. Duymaz, Federasyon Başkanlığına Aday olduğunu ilan ederek, “Tekvandomuzu DO prensipleri temelinde, özüne döndürerek, başta sportif başarıların mimarı ve ahenk taşı olan kulüplerimiz ve olmazsa olmazımız olan milli takıma sporcularımızı yetiştiren antrenörlerimiz ile birlikte, samimi duygularla, gerçek anlamda biz olarak hep birlikte yeniden inşa edeceğiz. ” dedi.

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP

Ziya Soybayraktar9 Temmuz 2024 / 23:33Yanıtla

Oktay bey gardaşım bu göreve layık ve en başarılı şekilde üstesinden gelecek bir kişidir. Sivaslılar olarak destek olmalıyız. Spor Bakan yardımcısı Hamza Yerlikaya mutlaka bu iş için ağırlık koymalıdır.