DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TARAFTAR OYUNDAN MEMNUN DEĞİL AMA HOCA MEMNUN

Yayınlanma Tarihi :
TARAFTAR OYUNDAN MEMNUN DEĞİL AMA HOCA MEMNUN

Demirgrup Sivasspor teknik Direktörü Rıza Çalımbay Fenerbahçe maçından sonra basın toplantısında konuştu.

 

 

“İki tane Avrupa’da mücadele eden takımımızın gerçekten çok güzel bir lig maçı oldu, her şey vardı. Pozisyon, mücadele vardı. Son paslarda sıkıntı yaşadık. Maçın başından sonuna kadar disiplini bozmadan iyi bir oyun oynadık ama bugün istediğimiz neticeyi alamadık. Oyun olarak takımımdan memnunum.” dedi.

Çalımbay, “Fenerbahçe 10 kişi kaldıktan sonra onu değerlendirmemiz gerekiyordu, istediğimiz gibi olmadı. Son paslarda sıkıntı yaşadık. Maçın başından sonuna kadar disiplini bozmadan iyi bir oyun oynadık ama bugün istediğimiz neticeyi alamadık. Oyun olarak takımımdan memnunum.” ifadelerini kullandı.

Son dakikalarda her türlü riski aldığımızı aktaran Çalımbay, şöyle devam etti:

“Defansımızı 3 kişi bıraktık ama bir iki yanlış yaptık orada. Doldur boşalt oyununa döndük, bu da Fenerbahçe’nin istediği oyundu. Son girdiğimiz 1-2 pozisyonu değerlendirebilseydik iyi şekilde ayrılabilirdik. Fenerbahçe’ye yüzde yüz pozisyon vermedik. Lig maçı bu, yapacak bir şey yok. Buradan en kötü beraberlikle ayrılabilirdik. 10 kişi kaldıktan sonra belli bir baskı kurduk. Fenerbahçe’de kontra atağa dönük oynadı. Oyuncularını değiştirdi, yedek oyuncularını kullandılar. Biz orada son pasları yapamadık. Ben de ikaz ettim ‘uzun oynamayın’ diye. Basit, kenardan gelelim dedim çünkü kenardan geldiklerimiz pozisyon oldu. Onun dışında iyi mücadele ettik.” açıklamasında bulundu.

 

YORUM YAP