DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TAM 55 BİN METREKARE

Yayınlanma Tarihi :
TAM 55 BİN METREKARE

Sivas Belediyesi uzun zamandır çalışmalarını yürüttüğü Yumurtatepe Bölge Parkında sona geldi. Havaların ısınmasıyla birlikte Bölge Parkı misafirlerini ağırlayacak.

 

“Daha Yeşil Bir Sivas” sloganının içini doldurmaya niyetli olan Sivas Belediyesi bu kapsamda Yumurtatepe Bölge Parkı çalışmasının bitirildiğini duyurdu. Sosyal Medya hesabından Bölge Parkı’nın resimlerini paylaşan Sivas Belediyesi, parkın özellikleri hakkında da bilgilendirme yapmayı ihmal etmedi.

Sivas Belediyesi yaptığı paylaşımda “Şehrin dört bir yanında oluşturduğumuz yeni yaşam alanlarıyla daha ferah ve daha yeşil bir #Sivas hedefimize emin adımlarla yürüyoruz.

Bu anlayışla 55 bin m² alanda yapımını başlattığımız Yumurtatepe Bölge Parkı’nda çalışmalarımızı tamamladık.” cümlesine yer verdi.
Yumurtatepe Bölge Parkı’nın içinde çocuklar için oyun alanları, spor alanları ve kapalı mekanlar bulunuyor. Bölge Parkı 55 bin mertrekarelik bir alanı kapsıyor. Bölge insanı büyük bir yaşam alanı yapılmasından dolayı Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e teşekkür etmeyi de ihmal etmiyorlar.

YORUM YAP