DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SİVAS’ın GÖZÜ KULAĞI BU PROGRAMDA

Yayınlanma Tarihi :
SİVAS’ın GÖZÜ KULAĞI BU PROGRAMDA

World Türk Tv’de her hafta Cuma akşamları yayınlanan yeni adı “Memleket Meseleleri” programı Sivas’ın siyasetine ve sorunlarına değinerek gündeme yön veriyor.

 

Kemal Doğan’ın moderatörlüğünde yayınlanan programda Gazeteci Aydın Deliktaş, Sivaskulis.com Genel Yayın Yönetmeni Cemil Duymaz, Ak Parti 23. dönem İl Genel Meclis Üyesi Murat Toraman konuktu.

Programda , STSO seçimlerinden çekilen Musa Emmioğlu, İbrahim Emmioğlu’nun açıklaması, Sivas’ın ve partilerin abisi kim olur  meselesi, Nevzat Yanmaz ve Sedat Karabulut’un paylaşımları, AK Parti, CHP, BBP ve İYİ Parti’de kimlerin adaylık yarışına girdikleri, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in Milletvekili olmasına dair iddialar ve vekilliğe aday olduğunda Sivas Belediye Başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı gibi Olursa Belediye Başkanı Turan Topgül mü olur gibi konular konuşuldu.

 

Programın içeriğinin Sivas’ı yakından ilgilendiriyor olması ise izleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Programın temposu, içeriği ve yorumlar ise oldukça beğeniliyor. Programın tamamını izlemek isteyenler linki tıklayabilir.

 

 

 

YORUM YAP