DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sivas’ın En Gözde Mekanı Cirosunu Depremzedelere Bağışlayacak

Yayınlanma Tarihi :
Sivas’ın En Gözde Mekanı Cirosunu Depremzedelere Bağışlayacak

Sivas’ta geçtiğimiz haftalarda hizmete giren ancak kısa sürede gözde mekanlardan bir tanesi olan Chocofly Cafe, 10 Şubat Cuma gün ki cirosunu deprem bölgesine bağışlayacak.

 

Sivas’ta kısa bir süre önce hizmete giren ve müşterilerine sunduğu farklı ve kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettir Chocofly Cafe, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde etkisini gösteren Yüzyılın Felaketi ismini alan deprem için takdir toplayacak bir karar aldı.

 

Chocofly Cafe, 10 Şubat Cuma günü kazandıkları 1 günlük cirosunu kar ya da maliyet hesabı yapmadan AFAD aracılığıyla deprem bölgesine bağışlayacak.

 

Chocofly Cafe İşletmecisi Kemal Doğan, herkesin el ele vermesi durumunda bu zor günlerin daha kolay atlatılabileceğini belirterek, “Bugün birlik ve beraberlik günümüz. Büyük, küçük demeden herkes yardım yapmalı. Biz de kendi üzerimize düşeni yapıp 1 günlük ciromuzu Afad’a bağışlama kararı aldık. El ele verirsek yaralarımızı daha rahat sarabiliriz. Depremin ardından bir kere daha birlik ve beraberliğimizin ne kadar üst seviyede olduğunu görmek hepimizi yarınlarımız için daha da umutlandırıyor. Katkıda bulunan her bir insanımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

SivasKulis Haber

YORUM YAP