DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alacak

Yayınlanma Tarihi :
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 186 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Son başvuru tarihi ise 28 şubat 2023.

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre 186 sözleşmeli personel işe alınacak. Müracaatların 28 Şubat’a kadar yapılacağı personel alımı için şu açıklama yapıldı.

 

“Üniversitemize bağlı birimlere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır.” denildi.

MÜRACAATLAR ŞAHSEN YAPILACAK

Personel Alımı için yapılan açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi “Sivas Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası www.cumhuriyet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek) adayların Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, fax, e-posta, internet kanalı vb. yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.” İfadeleri kullanıldı.

 

Müracaat için istenen belgeler ise şöyle ;

 

1) Başvuru formu (Bilgisayar ortamında doldurulacaktır).

 

2) Mezuniyet belgesi (Barkotlu e-Devlet çıktısı kabul edilecektir. Barkotlu belgenin olmaması durumunda diplomanın noter onaylı sureti kabul edilecektir).

 

3) 2022 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi.

 

4) Tecrübe istenen pozisyonlara başvuran adaylar için, Çalışma Belgesi ve SGK dökümü (Barkotlu e-Devlet çıktısında meslek kodu ve primli gün sayısı aranacak).

 

5) Sertifika veya Belge (Başvurulan unvanda isteniyorsa fotokopisi, aslı görülerek fotokopisi alınacaktır).

 

Sözleşmeli Personel Alımının Yapılacağı Birimler ise şöyle ,

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP