DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SELVİ KILIÇDAROĞLU’nun NEDEN UYUYAKALDIĞI AÇIKLANDI.

Yayınlanma Tarihi :
SELVİ KILIÇDAROĞLU’nun NEDEN UYUYAKALDIĞI AÇIKLANDI.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı ‘ikinci Yüzyıla Çağrı’ toplantısına eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun uyuyakalması damga vurmuştu. Bu uyumanın nedeni bugün belli oldu. Selvi Kılıçdaroğlu’nun Covid 19 testi pozitif çıktı.

 

Chp Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka bir basın toplantısı düzenledi ve Selvi Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklama yaptı. Nazlıaka yaptığı açıklamada “Selvi Hanım biraz rahatsızdı, eşini bu önemli günde yalnız bırakmak istemedi ve serumla da olsa o törene katılmak istedi. Ancak konuşmalar yapılırken Selvi Hanımın kısa süreli gözünü kapatması farklı boyutlara çekildi. Selvi Hanım toplantının bitiminde bir test yaptırdı ve Covid 19 testi pozitif çıktı. Kılıçdaroğlu ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

 

 

Chp Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka Bu açıklama sonrası Selvi Kılıçdaroğlu’nun uyuyakaldığı fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşan Yılmaz Özdil gibi muhalif gazetecileri de dolaylı olarak eleştirmiş oldu.

 

Selvi Kılıçdaroğlu’nun Covid testinin pozitif olması sonrası yeni bir tartışmada gündeme girdi. “Kemal Kılıçdaroğlu neden eşini Covid testine götürmedi” diyenlerden tutun, “Kemal Kılıçdaroğlu ve temas ettiği herkes karantina altına mı alınacak” sorusuna ve “Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nun elini sıkmamıştı. İmamoğlu hem karantinadan hem de Covid 19’dan yırttı” yorumları sosyal medyada havada uçuyor.

 

SivasKulis Haber olarak Selvi Kılıçdaroğlu Hanımefendiye geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.

YORUM YAP