DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Seda Okur’un Hafik’te Dokunmadığı Kimse Kalmadı

Yayınlanma Tarihi :
Seda Okur’un Hafik’te Dokunmadığı Kimse Kalmadı

14 Mayıs seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Aday Adayı Seda Okur saha çalışmalarına başladı. Stk ziyaretlerini devam ettiren Okur dün de Hafik ilçesindeydi.

 

Hafik’teki saha ziyaretine Belediye Başkanı İsa Gültay, İlçe Başkanı Ahmet Şahin’in de eşlik ettiği Seda Okur deyim yerindeyse Hafik’i karış karış gezdi. Esnaf ziyaretiyle gezisine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Aday Adayı Seda Okur esnaflar bir süre sohbet etti.

 

 

Hafik sokaklarında tezgah açan esnafın da işyerinde rızkının peşinde koşan işletmecileri de ihmal etmeyen Okur, ekonomik olarak hem Dünya’nın hem de Türkiye’nin zor dönemler geçirdiğini, bu sürecin atlatılmaya başladığını ifade ederek “Özellikle siyasi istikrarı devam ettirmek çok önemli. Hepimiz yapılan açıklamalardan da görüyoruz ki Hdp’nin de içine dahil olduğu masanın amacı kazanımlarımızı ülke insanının değil, dışarıdaki işbirlikçilerine peşkeş çekmek. ” dedi.

 

 

Hafik’te hem esnafın hem de vatandaşın görüşlerini dinleyen Seda Okur “Birliğimizin devam etmesi, büyüyen ve gelişen Türkiye’nin sekteye uğramaması için Cumhur İttifakı’nın çok daha güçlü şekilde yoluna devam etmesi lazım. Şuan dahi Cumhur İttifakı görevine devam edecek olsa da Meclisteki vekil sayımızı da, Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da daha yüksek oranlarda seçilmesi gerektiğine inanıyorum ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP