DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Seda Okur “Size Bu Ülkeyi Böldürürsek Kanımız Kurusun”

Yayınlanma Tarihi :
Seda Okur “Size Bu Ülkeyi Böldürürsek Kanımız Kurusun”

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Aday Adayı Seda Okur geçtiğimiz gün açıklama yapan Hdp’li Sırrı Sakık’a ve zihniyetine cevap verdi.

 

Seda Okur “Herkes 14 Mayıs için yüzyılın en önemli seçimi diyor. Evet haklılar çünkü bu seçimi kazanmak için adım atanların söylemlerine bakmak gerekir. Bakın geçen gün Hdp’li Sırrı Sakık ne dedi. 100 yıllık Cumhuriyeti değiştireceğiz dedi. Önümüzdeki dönem Özgürlük yılı olacak diyerek Türkiye’nin bölünmesiyle ilgili yaptıkları planı açıkça ortaya koymuş oldu. Şimdi bu Hdp kiminle yaptı bu planı? Millet İttifakı partileri içerisinde Chp’yle yapılan pazarlık sonrası Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını desteklediler ve Hdp aday çıkarmadı. Bunu siyasi bir hamle ya da destek olarak mı görmek lazım yoksa ülkenin bölünmesi ve parçalanması için hazırlanan plana güçlü bir destek olarak görülmesi mi lazım.

 

Partiler plan yapar, program yapar ve haliyle siyaset yapar buna itirazım yok. Ancak Hdp’nin ve Hdpli Sırrı Sakık’ın bu sözüne kendini Milliyetçi bir parti olarak değerlendirenlerin ses çıkarmaması, adeta bu bölünme ve parçalama planını görmezden gelmeleri ne kadar acı. Siz nasıl bir kıskaç altına alındınız ki sesiniz çıkmıyor…” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Aday Adayı Seda Okur konuşmasının devamında ” Ancak milletimiz müsterih olsun. Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs akşamı yeni bir zafer kazanıp, ülkemiz için ihanet içinde plan yapanların hepsinin hesabını alt üst edeceğiz. Ve kendini Milliyetçi, Vatansever ve bu ülkeye ait hisseden herkesi ve her kesimi de hem Cumhur İttifakı’na oy vermeye hem de partimiz Mhp’ye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP

Aysun Biçer Tepe28 Mart 2023 / 01:08Yanıtla

Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır. Yolun açık olsun değerli kardeşim, kıymetli başkanım