DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Saymaz “Erdoğan Yerine Selçuk Bayraktar’ı Düşünüyor.”

Yayınlanma Tarihi :
Saymaz “Erdoğan Yerine Selçuk Bayraktar’ı Düşünüyor.”

Gazeteci İsmail Saymaz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi yerine geçecek ismi belirlediğini iddia etti. Saymaz bu iddiasını Cumhurbaşkanlığı Külliyesine yakın bir isme dayandırarak köşe yazısına taşıdı.

 

28 Mayıs akşamı Sözcü Tv’de Fatih Portakal ile birlikte seçim sonuçlarını izleyicilere aktaran ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yenilgisiyle yüzü düşen Gazeteci İsmail Saymaz sozcu.com.tr’de ilginç bir yazı kaleme aldı. İsmail Saymaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendinden sonra gelecek isim olarak Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar’ı düşündüğünü iddia etti.

 

Yaptığı İha, Siha ve Kızıl Elma gibi hava araçlarıyla hem ülkemizin gururu olan hem de tüm Dünya’nın dikkatini çeken Selçuk Bayraktar, düzenlediği Teknofestlerle de özellikle genç nesilin kahramanları arasında üst sıralarda yer alıyor.

 

İsmail Saymaz iddiasını “”Beştepe’ye yakın isim, Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı görevini son kez yapacağını, 2028’de veda ederken, siyasetçi olarak değil, devlet adamı olarak anılmak istediğini söylüyor. Erdoğan’ın, kendisinden sonrası için damadı Selçuk Bayraktar’ı düşündüğünü kaydediyor.” ifadelerle köşesine taşıdı.

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP