DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Paralar Afad’a

Yayınlanma Tarihi :
Paralar Afad’a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim tarihini açıkladığı toplantıda iki konuya özellikle değindi. Aday adayları için belirlenecek katılım ücreti Afad’a yatırılacak ve Propaganda müzikleri olmayacak.

 

Aday Adaylığı ücreti Afad’ın hesabına yatırılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim tarihini resmi olarak açıkladı toplantıda konuştu. Bakanların ve Ak Parti’li üst düzey isimlerinden hazır bulunduğu toplantıda açıklamalarda bulunan Erdoğan’ın aklı ve söylemleri hala deprem ve depremzedelerle ilgiliydi. Depremin yaralarının biran evvel sarılması ve depremin izlerini silmek için de seçim tarihini 14 Mayıs olarak belirlediklerini açıkladı. Ülke gündeminden biran evvel seçimleri çkartmak ve güçlü bir şekilde seçim sonrası harekete geçmek istediklerini bildiren Erdoğan seçim döneminde propaganda şarkılarının da olmayacağını söyledi.

 

Ak Parti’den milletvekili olmak için müracaat edecek aday adaylarının da parti hesabına yatıracakları katılım ücretinin Afad hesaplarına yatırılmasını isteyen Erdoğan “Katkıda bulunacak kişilerin belirlenecek rakamı Afad’ın hesabına yatırmalarını istiyoruz” dedi.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP