DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Osman Yıldırım ve Zeki Özdemir’e TOBB’da Kritik Görevler

Yayınlanma Tarihi :
Osman Yıldırım ve Zeki Özdemir’e TOBB’da Kritik Görevler

TOBB’un 79.ncu Genel Kurulu’nun ardından, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Osman Yıldırım ve Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir’in TOBB’daki görevleri de belli oldu.

 

M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ndeki 79. Genel Kurul’da yapılan seçimde, 4 yıl süreyle yeniden TOBB Başkanı olarak seçildi.

 

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Osman Yıldırım, TOBB Genel İdare Kurulu üyeliğine seçildi TOBB’da önceki dönemlerde, Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkanlığı görevini yürüten STSO Meclis Başkanı Osman Yıldırım, TOBB’un önemli organlarından biri olan Genel İdare Kurulu (GİK) üyeliğine seçildi.

 

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 79. Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek TOBB başkanlığına yeniden seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu’nun oluşturduğu listede, TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliği’ne seçildi.

 

Yıldırım ve Özdemir’in TOBB’da önemli görevlere getirilmesinin yatırım ve ekonomik olarak Sivas’a katkı sağlaması bekleniyor.

 

SivasKulis Haber

 

 

 

YORUM YAP