DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

O İşin Çözümü Ertuğrul Usta’da

Yayınlanma Tarihi :
O İşin Çözümü Ertuğrul Usta’da

Akıllı Televizyonlar hayatımıza girdikten sonra ekrandaki görüntülere bakmak daha keyifli hale geldi. Ta ki ekranı kırılana kadar. Bir televizyon kadar pahalı olan ekran değişimi meğer o kadar da pahalı değilmiş.

 

Birçoğumuzun evinde Full Hd’li , 4K’lı  görüntü veren Akıllı Televizyonlar vardır. Kullanması keyifli olan bu televizyonların en büyük sorunu küçük bir darbede ekranının kırılıyor olması. On binlerce lira verilerek alınan televizyon, ekranı kırıldığında maalesef çöp oluyor. Çünkü ekranı değişmek için gittiğinizde duyduğunuz rakamlar neredeyse yeni bir televizyon fiyatı kadar yüksek. Bu parayı ödemek istemeyince de o kadar para verilen televizyon bir kenarda bekliyor.

 

 

Sivas’ta hizmet veren ve Ertuğrul Kızılöz‘ün sahibi olduğu Sivas TV Tamir firması işte o on binlerce liralık televizyonunuzun yeniden kullanılmasına imkan sağlıyor.

 

 

Yapacağınız şey ise çok basit. Televizyonunuzu alıp Ertuğrul Kızılöz’e götürüyorsunuz, oldukça uygun fiyata orijinal ekran paneli kullanarak size ürününüzü çalışır hale getirip teslim ediyor.

 

Bütün markaların ekran panellerinin olduğu Sivas Tv Tamir “Kırık Ekran Değişimi” konusunda şehrimizdeki tek firma olmanın da mutluluğunu yaşıyor. Markaların servisleri de aynı hizmeti verse de bütün markaların ürünlerini aynı anda bulunduran ve müşterilerinin cebinden fahiş fiyatlar çıkmadan hizmet veren tek firma olmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

 

Televizyonunuzu Ertuğrul Kızılöz‘e götürdüğünüzde ürünü geri teslim alma süreniz ise maksimum 48 saat. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı Ekran Paneli yapan Sivas Tv Tamir, Sait Paşa Caddesi Demircilerardı Mahallesinde hizmet veriyor. İletişime geçmek isteyenler de 0346 225 00 55 nolu telefondan da bilgi alabilir.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP