DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

O Arızanın Çözümü de Ertuğrul Usta’da

Yayınlanma Tarihi :
O Arızanın Çözümü de Ertuğrul Usta’da

Neredeyse hepimizin evinde bulunan Akıllı Televizyonlar güzel ancak oldukça hassas. Camsil ile temizlenen televizyon ekranları çeşitli arızalara neden oluyor. Binlerce lira verdiğiniz televizyon arıza yaptığında gideceğiniz adres belli: Ertuğrul Usta.

 

Binlerce lira verdiğiniz Akıllı Televizyonunuzu temizlerken kullandığınız malzeme bazen arızalara sebep olabiliyor. Sprey şeklinde olan Camsil ile ekran temizlenirken bazı damlacıklar ekranın içine girip sıvı teması sonrası kısa devreye sebep olabiliyor. Ekranı açtığınızda ise dalgalı bir görüntüyle karşılaşınca ekranınızın bozulduğunu düşünüp, yüksek maliyeti nedeniyle televizyonunuzu kullanmaktan vazgeçebiliyorsunuz.

 

 

İşte yüksek maliyetli olduğunu düşündüğünüz arızanın çözümü ise hem o kadar pahalı değil hem de oldukça kolay. Bu işin çözümü için Sivas Tv Tamir’e gidip Ertuğrul Usta’ya derdinizi anlatıyorsunuz. Ertuğrul Usta da gerekli çözümü üretip kullanmadığınız televizyonunuzu kullanılır hale getirip size teslim ediyor.

 

 

Ertuğrul Kızılöz konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Özellikle Cam Sil ile yapılan temizlik sırasında ekranın içine giren damlacıklar oksitlenmeye ve haliyle kısa devreye neden oluyor. Bize gelen arızalarda sıkıntıyı tespit edip arıza yapan parça ya da parçaları değiştiriyoruz. Ekrandaki görüntü dalgalı ya da hiç gelmiyorsa bunun nedeni ekran panelinde oluşan bir arıza değil. O nedenle ekranının bozulduğunu düşünüp televizyonunu kullanmayan insanlarımız da oluyor. Ürün bize geldiğinde orijinal parçayla arızayı giderip insanları çok ciddi maliyetlerden kurtarıyoruz.” dedi.

 

 

Ertuğrul Usta’nın sahibi olduğu Sivas Tv Tamir Kırık Ekran Paneli ve arızalarını gidererek hem Sivas’a hem de çevre illere hizmet vermeye devam ediyor. Arıza yapan ürününüzü Sivas Tv Tamir, Sait Paşa Caddesi Demircilerardı Mahallesindeki işyerine götürebilir ya da 0346 225 00 55 nolu telefondan da bilgi alabilirsiniz.

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP