DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Numune Hastanesi’nde Kavga

Yayınlanma Tarihi :
Numune Hastanesi’nde Kavga

Sivas Numune Hastanesi’nde hasta yakını olan bir polis memuru önce güvenlik görevlileriyle tartıştı sonra da meslektaşı olan polislerle kavga etti.

 

Güvenlik kameralarına yansıyan kavga 15 Eylül akşamı Sivas Numune Hastanesi’nde meydana geldi. Yoğun bakım servisinde yatarken entübe edilen annesini ziyarete gelen 4 kişi ile hastanede güvenlik görevlileri ile tartışmaya başladı. Ziyarete gelen kişilerden bir tanesinin polis olduğu tartışma kavgaya dönüştü.

 

Bir başka olay için hastanede bulunan bir grup polis memuru olaya müdahale etmek istedi ve meslektaşlarını sakinleştirmek için konuşmaya başladı. O konuşmada da ikna olmayan hasta yakını polis memuru, kardeşi ve yakınları bu defa da polise saldırdı. Hasta yakınlarından bir tanesinin elindeki bastonla kavgaya karıştığı ifade edilirken, hastanede verilen “Beyaz Kod” sonrası olay yerine takviye güvenlik görevlileri geldi.

Yapılan müdahale sonrası kavga sona ererken, Polis Memuru ile ilgili soruşturma açıldığı ve bu süreçte polis memurunun açığa alındığı bilgisine ulaşıldı.

 

 

YORUM YAP