DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ne Mitingti Ama

Yayınlanma Tarihi :
Ne Mitingti Ama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün yaptığı miting bugüne kadar Sivas’ta yapılan en büyük ve kalabalık organizasyon oldu. Sivas Erdoğan’ın yanında olduğunu bir kere daha gösterdi.

 

Yüksek Hızlı Tren açılışı için Sivas’a gelecekken rahatsızlandığı için gelemeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Sivaslılarla bir araya geldi. Cumhuriyet Meydanında toplanan insanlara hitap eden Erdoğan gördüğü kalabalık ve kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici de birer konuşma yaparak son dönemdeki ülke gündemi ile ilgili görüşlerini aktardı. Konuşmaların ortak noktasında Millet İttifakının ülkeyi sürüklemek istediği Kaos ortamı vardı.

 

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini bekleyen Sivaslılara hitap ederken Miting alanında ve kendisini yollarda karşılayan kişilerin resmi rakamını verdi. Erdoğan ” Emniyetin resmi rakamına göre şuan 100 bin kişi var” diyerek Cumhur İttifakı’na gönül veren insanların aynı yerde olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 28 Mayıs günü Sivas’ın çok daha fazla oy oranıyla Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğine inandığını söyledi ve “Sandıkları patlatıyor muyuz? diye sordu ve on binler “evet” cevabını hep bir ağızdan verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sıklıkla Sivas’a olan sevgi ve ilgisini de ifade etti.

 

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP