DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MUTFAKLARIN TARTIŞMASIZ EN İYİ ŞEFLERİ SİVAS’TAYDI

Yayınlanma Tarihi :
MUTFAKLARIN TARTIŞMASIZ EN İYİ ŞEFLERİ SİVAS’TAYDI

Ekranların en aksiyonlu yemek yarışma programı olan MasterChef Türkiye’nin şefleri Hamidiye Millet Bahçesinde Kültür A.Ş’nin Müdürü Adem Kehci’nin misafiri oldu.

 

Televizyon izleyicisinin en çok takip ettiği programlardan bir tanesi olan MasterChef Türkiye ekibini ünlü şefleri Sivas’taydı. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sirioğlu ve Danilo Zanna Kültür A.Ş Müdürü Adem Kehci’nin misafiri oldu. Hamidiye Millet Bahçesini gezen Şefler, Kehci’den hem Sivas ile ilgili bilgi aldı hem de Sivas mutfağının zenginliğini öğrendiler.

 

 

Hamidiye Millet Bahçesi’ni çok beğenen şefler MasterChef Türkiye çekimlerinin bir etabının Sivas’ da olması bekleniyor.Türk Yemek Kültüründe önemli yeri olan Sivas Mutfağı’nın da program sayesinde daha iyi tanıtılacağı görüşü hakim. MasterChef Türkiye’nin olası çekimlerinde ise Hamidiye Millet Bahçesinin kullanılması yüksek olasılık çünkü Şeflerin mekanları gezip çok beğendiği fotoğraflardan anlaşılabiliyor.

 

Sivas’ın tarihi ve kültürünü anlatan Kitap setini şeflere hediye eden Kültür A.Ş Müdürü Adem Kehci şeflerle hatıra fotoğrafı çektirirken, Sivas ve Sivaslı’nın da misafirperverliğinin hakkını vermiş oldu.

 

YORUM YAP