DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Musa Demir “Kendi Başkanlarını İstifa Ettiremeyenler Statlarda Bağırarak Hükümeti İstifa Ettireceğini Sanıyor”

Yayınlanma Tarihi :
Musa Demir “Kendi Başkanlarını İstifa Ettiremeyenler Statlarda Bağırarak Hükümeti İstifa Ettireceğini Sanıyor”

Erteleme maçlarında tribünlerin bir bölümünden yapılan tezahüratlara tepkiler devam ediyor. Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı Musa Demir katıldığı yayında taraftarlara seslendi.

 

 

Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı Musa Demir katıldığı yayında statlarda yükselen “istifa” sesleriyle ilgili konuştu. Samimi olarak maça gelip takımını desteklemek isteyenlerin, taraftarın arasına sızmış kötü niyetli kişiler tarafından provake edilmek istendiğini söyleyen Demir cılız seslerin siyasete yön veremeyeceğini ifade etti.

 

Musa Demir konuşmasının devamında “Diyelim ki bütün stat “istifa” diye bağırıyor. Seçimle gelmiş bir hükümeti statlarda bağırarak değiştirmeye çalışmak milli iradeye saygısızlıktır. Statlarda bağırarak birşeyleri değiştireceğini düşünenler size sesleniyorum. Takımınız aleyhine hakem tarafından verilen bir kararı bağırarak değiştirebiliyor musunuz? Takımınız başarısız giderken kendi yönetiminizi kaç defa istifaya davet ettiniz ancak başkanınız hala koltuğunda oturuyor. Unutmayın siyasetin hakemi de bu güzel halktır. Halk yönetimden memnun değilse zaten oyunu kullanır ve o koltuğu başkasına verir. Ancak 20 yıldır bu ülkeyi çok daha ileriye taşımış bir lideri 3-5 tane cılız sesin değiştirmeye gücü yetmez. 14 Mayıs günüde ülkemizin güzide insanları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ülkeyi daha da ileriye götür diye yine görev verecek.” dedi.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP