DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mülakat Bitti Sahalara Geri Dönüyor

Yayınlanma Tarihi :
Mülakat Bitti Sahalara Geri Dönüyor

Ak Parti Genel Merkezi’ne Mülakat için çağırılan Milletvekili Aday Adayları kendileri için önemli bir aşamayı geride bıraktı. Kendine güveniyle dikkat çeken Haktan Dursun, mülakat sonrası sahalara geri dönüyor.

 

Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı Haktan Dursun hem teşkilat hem de sahadaki çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Oldukça iddialı olan Haktan Dursun, Cuma günü mülakata katılmak için Ankara’ya Ak Parti Genel Merkezi’ne gitmişti. Başarılı geçen mülakat sonrası Sivas’a dönen Dursun sahada yürüttüğü çalışmalara kısa bir mola vermişti.

 

Haktan Dursun sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve “AK Parti Genel Merkezimizde, Sivas Milletvekili Aday Adayı olarak Sayın Nurettin Canikli başkanlığında mülakat komisyonumuz ile görüşmemizi gerçekleştirdik.

Sayın Bakanıma ve Sayın Komisyon Üyelerime teşekkür ediyor; sürecin hakkımızda hayırlı olmasını Rabbimden temenni ediyorum.” demişti.

Haktan Dursun’un mülakat sürecini bitirdikten sonra seçim bölgesi olan Sivas’a gelerek sahada yaptığı çalışmalara kaldığı yerden devam edeceği bildirildi. Özellikle mülakat sürecini başarılı bir şekilde geçiren Haktan Dursun’un motivasyonunun üst düzey olduğu ve sahadaki çalışmalarındaki temposunu daha da artıracağı öğrenildi.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP