DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Miting Değil Adaylık Açıklaması

Yayınlanma Tarihi :
Miting Değil Adaylık Açıklaması

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut partisinden Milletvekili olmak için Aday Adayı olduğunu açıkladı. Uğur’un açıklaması gövde gösterisi mahiyetindeydi.

 

Seçimlere kendi logoları altında gireceklerini söyleyen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin en çok Sivas’ı önemsediği biliniyor. Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehri olan Sivas’ta Milletvekili olmak için adaylığını açıklayan Uğur Bulut, Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanlığı’nda Milletvekili Aday Adaylığı ile ilgili yapacağı açıklamayı yoğun kalabalık nedeniyle parti binasının önünde yaptı.

 

 

Uğur Bulut yaptığı açıklamada 2023 seçimlerinin hem Sivas hem de Ülkemiz için önemine değinerek tüm ülkücü ve milliyetçi kesimin bir araya gelerek Millet İttifakı’na karşı kesin bir zafer elde etmesi gerektiğini vurguladı. Bulut kendisini desteklemek için gelen herkese teşekkür ederek, Büyük Birlik Partisi’nin ülke genelinde birçok milletvekiliyle mecliste temsil edileceğini ve bu yükselişin merkezinin de Sivas olacağının altını çizdi.

 

YORUM YAP