DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MİLLETVEKİLİ LİSTESİNE GİRMEK İÇİN DESTEK İSTEMEYE DEĞİL,”GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİNE GİTTİLER

Yayınlanma Tarihi :
MİLLETVEKİLİ LİSTESİNE GİRMEK İÇİN DESTEK İSTEMEYE DEĞİL,”GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİNE GİTTİLER

Her ne kadar fotoğrafı görenler siyasi yorumlar çıkarmaya çalışıp “ Aday olmak için Binali Yıldırım’dan destek istemeye gitti” deseler de, Ak Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu sadece “Geçmiş Olsun” ziyaretine gitti. Giderken de tek değildi!

 

Azerbaycan’da trafik kazası geçiren ve bir süre tedavi gören Ülkemizin son Başbakanı Binali Yıldırım bugün çok önemli isimleri misafir etti. Ak Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay ve Ak Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Binali Yıldırım’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

 

Seçimler öncesi Ak Parti Genel Merkezinden Ulaştırma eski Bakanı Ahmet Arslan ve Milletvekili Fatma Güldemet Sarı,Sivas’a gelerek partinin ve il teşkilatının durumunu Sivil Toplum Kuruluşlarına sorup fikir edinmeye çalışmışlardı. Ak Parti İl Başkanı Hakan Aksu’da bu ziyaretlerin tamamında heyetin yanında yer alarak kendisi hakkında yapılacak olumsuz yorumların önüne geçmiş ve bu davranışı eleştirilere neden olmuştu.

 

Ankara’dan gelen heyeti alnının akıyla misafir edip, yolcu eden Hakan Aksu bugün de soluğu Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’ın yanında aldı. Tedavi sürecini bitirip, İstanbul’daki evinde dinlenen Binali Yıldırım da Sivas’tan gelen bu çok önemli misafirlerini kabul etti. Hakan Aksu ve beraberindeki başkanların Yılıdırım’a geçmiş olsun dileklerini ve Sivas halkının selamını ilettikleri bilgisine ulaşıldı.

 

Ziyaret ile ilgili fotoğraf karesini Ak Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay ile Ak Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya sosyal medya hesaplarından paylaşırken, Ak Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’nun paylaşmaması dikkat çekti.

 

YORUM YAP