DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mhp’ye Sivas’tan Sürpriz Katılım

Yayınlanma Tarihi :
Mhp’ye Sivas’tan Sürpriz Katılım

14 Mayıs Seçimleri öncesi siyaset giderek hareketlilik kazanıyor. Partilerde yeni ve önemli katılımlar olmaya başladı. Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanlığında rozet takma töreni vardı.

 

Akıncılar İlçesi Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Murat Başaran, Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Başaran’a Mhp rozetini İl Başkanı Hakan Uygun taktı.

 

 

Başaran’ın Mhp’ye katılmasından dolayı mutluluk yaşadıklarını ifade eden İl Başkanı Hakan Uygun, “Öncelikle bizimle yol yürümeyi tercih ettiği için İl Genel Meclis üyemiz Murat Başaran’ında bizimle aynı mutluluğu yaşadığını biliyoruz. Siyaset yapılabilecek en doğru yerin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu her bir üyemiz bilir ve her birisi bizim dava arkadaşımızdır, gönüldaşımızdır. Murat Başaran’a da partimize katıldığı için hoş geldiniz diyoruz. Özelikle son zamanlarda çeşitli partilerden istifa ederek partimize gelip üye olan bir çok hemşehrimiz var, bu durumun Mhp Sivas ailesinin gücüne güç kattığını görüyoruz. Gönlü, yüreği bizimle olan herkesi partimize üye olmaya ve bu kutlu davaya hizmet etmeye davet ediyorum. Gerçek Ülkücülerin yeri her zaman Mhp’dir” dedi.

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP