DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mhp’ye İyi Parti’den Önemli Katılım

Yayınlanma Tarihi :
Mhp’ye İyi Parti’den Önemli Katılım

Milliyetçi Hareket Partisi’ne İyi Parti’den katılımlar devam ediyor. İyi Parti Hafik İlçe Başkanı Şahin Bağlama partisinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisine geçti.

 

İyi Parti’den istifa eden Şahin Bağlama, Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçti. Bugün İl binasında düzenlenen törenle Mhp rozetini İl Başkanı Hakan Uygun takarken “Merkez İlçe Başkanımız Hafik Belediye Başkanı, MHP Hafik İl Genel Meclisi Üyesi ve Teşkilat mensuplarımızın katılımı ile Sayın BAĞLAMA’ya rozetini taktim ettik son zamanlarda çeşitli partilerden istifa ederek partimize katılan,üye olan yeni dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Son dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılımların hızlanarak arttığını ifade eden Sivas İl Başkanı Hakan Uygun “Partimize gösterilen ilgi bir kere daha gösterdi ki Türkiye’nin birleştirici gücüyüz. Bölmek isteyen, topraklarımızda gözü olan her kim varsa bir kere daha bilsin ki hem Milliyetçi Hareket Partisi hem de Cumhur İttifakı 14 Mayıs günü elde edeceği büyük zaferle birilerinin planlarını yine bozacak.” açıklamasını yaptı.

 

 

İyi Parti’den Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılan Şahin Bağlama’ya teşekkür etti.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP