DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Meral Akşener Sus Pus

Yayınlanma Tarihi :
Meral Akşener Sus Pus

Millet İttifakı toplantısında ortak aday konusu tam kapandı derken İyi Parti’den gelen tepkiler krizin kapısını araladı. Uzun süren toplantılar sonrası Meral Akşener parti binasından çıktı ve sessizce aracına bindi.

 

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin tüm yetkili isimlerini, milletvekillerini ve il başkanlarını acilen genel merkezde topladı. Akşam saat 22.30’da başlayan toplantı 02.15 civarı sona erdi.Toplantı sona ermesine rağmen 1 saatin üzerinde Genel Merkez’de kalmaya devam eden Meral Akşener’in bir açıklama yapması bekleniyordu.

 

Toplantıda masanın adayının Kemal Kılıçdaroğlu olmasına İyi Parti’den yoğun tepki geldiği biliniyor. İyi Parti’lilerin Meral Akşener’e “aday ol” baskısı yaptığı ve toplantıda bu taleplerini tekrarladıkları öğrenildi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener uzun süren toplantı sonrasında kendisini merakla bekleyen basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmadan makam aracına yöneldi.

 

Millet İttifakı’yla İyi Parti’nin yollarının ayrılıp ayrılmayacağı ise bugün saat 14.00’de yapılacak olan Genel İdare Kurulu toplantısında karara bağlanması bekleniyor.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP