DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Meral Akşener Masaya Geri Dönüyor

Yayınlanma Tarihi :
Meral Akşener Masaya Geri Dönüyor

Bugün saat 17.00’de  Millet İttifakı toplantısına İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in geri döneceği iddia edildi. İddia sahibi ise Gazeteci ve Aktivist Evren Alankuş.

 

Perşembe günü ülke gündemine bomba gibi düşmüştü İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ittifaktan ayrılacağı haberleri. Akşener Cuma günü basın toplantısı yapmış ve ittifaktaki 5 partiyi ağır bir dille eleştirmiş ve ” Ne bir kumar masasında olacağız ne de bir noter masasında oalcağız” demişti. Masanın eksilmesiyle ilgili cevap Chp Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan gelmiş ve yola kalan partilerle devam edileceği mesajını vermişti.

Bugün saatler 15.00’de gösterdiğinde Millet İttifakı partileri aday ismini kesin olarak açıklamak için toplanacak. Birkaç gündür Akşener’in masaya dönüp, dönmeyeceği konuşuluyordu ve masaya dönüş şartı olarak Akşener “Masa ya da Kemal bey benim değil milletin bu istediği kabul ederse gurur yapmadan o masaya geri dönerim” açıklamasını yaptı.

 

İyi Parti lideri Meral Akşener’in bugünkü toplantıya katılacağı bilgisini ise Gazeteci Evren Alankuş duyurdu. Alankuş “İyi Parti Genel Başan yardımcılarından bir tanesi ile yaptığım görüşme sonrası Meral Akşener’in saat 17.00’deki toplantıya katılacağı bilgisini aldım” dedi ve bu durumu sosyal medya hesabından paylaştı.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP