DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Marsider İki Tırı Yola Çıkardı

Yayınlanma Tarihi :
Marsider İki Tırı Yola Çıkardı

Başkanlığını Mustafa Sinan Sungur’un yaptığı Marmara Sivaslı İş İnsanları Derneği Deprem bölgesine ulaştırılması için 2 tır dolusu yardım malzemesini yola çıkardı.

 

Sosyal Medya hesabından bir paylaşım yapan Marmara Sivaslı İş İnsanları Derneği deprem sonrası hazırladıkları 2 yardım tırını yola çıkardıklarını duyurdu. Başkanlığını Sivas’a olan düşkünlüğüyle bilinen Mustafa Sinan Sungur’un yaptığı Marsider, İstanbul’dan hareket eden 2 tırı yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yardım malzemeleriyle doldurdu ve tırlar deprem bölgesine ulaşmak için yola çıktı.

 

Marsider’den yapılan açıklamada “Marmara Sivaslı İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyelerimizin ve gönül dostlarımızın katkılarıyla hayata geçirdiğimiz deprem yardımlarımızı taşıyan iki TIR yola çıktı. Deprem yardımlarımız yönetim kurulu üyelerimizin katkılarıyla devam edecektir. İki gündür büyük çaba göstererek bu yardım organizasyonu hayata geçiren başta yönetim kurulu başkanımız Mustafa Sinan Sungur olmak üzere büyük emekleri geçen ve katkı sunan tüm yönetim kurulu üyelerimize ve gönül dostlarımıza en kalbi duygularımızla sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” denildi.

YORUM YAP