DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kürşat Hardal İyi Parti’den İstifa Etti

Yayınlanma Tarihi :
Kürşat Hardal İyi Parti’den İstifa Etti

Kürşat Hardal İyi Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı yardımcılığından istifa etti. Hardal istifasını sosyal medya hesabından duyurdu.

 

İyi Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi olan aynı zamanda Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan hukukçu Kürşat Hardal görevlerinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifasını duyuran Hardal’ın Milletvekili Aday Adaylığı için istifa ettiği bilgisine ulaşıldı.

 

Hardal’ın paylaşımında “Partimize farklı alan ve konumlarda hizmet ederken partimizin ve Sivas’ın bayrağını daha ileri mertebelere taşımak düşüncesiyle…” yazısıyla resmi olmasa da gayri resmi olarak aday adaylığını ilan ettiği yorumları yapıldı.

 

Kürşat Hardal paylaşımında;

Kamuoyuna Açıklamadır
Büyük bir onur ve şeref ile yürüttüğüm İyi Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeliğinden ve İyi Parti Sivas Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı ( Kurumsal ilişkilerden sorumlu başkanlığı) görevimden,
* Öncelikli olarak partimize farklı alan ve konumlarda hizmet etmek istediğimden,
* Partimize farklı alan ve konumlarda hizmet ederken partimizin ve Sivas’ın bayrağını daha ileri mertebelere taşımak düşüncesiyle,
* Yerime yeni bir insanin gelerek tazelenme ile bayrağı daha ileriye götüreceğini düşündüğümden,
Yukarıda belirtmiş olduğum sebepler ile yürütmekte oldugum görevlerden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla bildiriyorum.” ifadelerini kullandı.
SivasKulis Haber

YORUM YAP