DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Konsere Değil Sohbete Geldiler

Yayınlanma Tarihi :
Konsere Değil Sohbete Geldiler

Sivas 4 Eylül Kapalı Spor Salonu dün binlerce insanı ağırladı. Spor ve konser gibi etkinliklerde kullanılan salonda bu kez Cübbeli Ahmet Hoca fırtınası vardı. Deyim yerindeyse salon kapalı gişeydi.

 

Cübbbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Uluslararası Ravza Derneği’nin davetlisi olarak dün Sivas’a geldi. Mevlid-i Nebi kutlamaları kapsamında yapılan organizasyonda Cübbeli Ahmet, 4 Eylül Kapalı Spor Salonu’nda sohbet programında sevenlerine seslendi. Cübbeli Ahmet Hoca’yı dinlemek için binlerce insan 4 Eylül Kapalı Spor Salonuna akın etti.

 

 

Saat 19.00’da başlayan program saatler sürdü. Peygamber-i Zişan Efendimiz’i bir kere daha kendi üslubuyla anlatan Cübbeli Ahmet Hoca tadına doyulmaz bir sohbete de imza atmış oldu. Sohbeti yerinde izleyemeyenler ise Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir kere daha Sivas’a gelmesini talep ettiler.

 

 

 

Sivas Belediye Başkanı Turan Topgül de sohbeti dinleyenler arasındaydı. Cübbeli Ahmet’e Sivas’ın yöresel hediyelerini takdim eden Turan Topgül “Uluslararası Ravza Derneği’nin düzenlediği ve Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü Hocaefendi’nin konuşmacı olarak katıldığı Mevlid-i Nebi Programına Belediye Başkan Vekili olarak iştirak ederek istifade ettim.” dedi.

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP