DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KILIÇDAROĞLU ALKOLE YAPILAN ZAMMA ÇOK KIZDI!

Yayınlanma Tarihi :
KILIÇDAROĞLU ALKOLE YAPILAN ZAMMA ÇOK KIZDI!

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeni yılla birlikte alkole yapılan zamma çok kızdı. Kılıçdaroğlu kızgınlığını sosyal medya mesajıyla duyurdu.

 

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeni yılla birlikte alkole yapılan zamma çok kızdı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, zamların yıldırma olduğunu ifade ederek zulüm yapıldığını savundu. Kılıçdardoğlu, devletin hayat tarzlarına müdahale edip kuşattığını, taciz ve rahatsız ettiğini söyledi. Kılıçdaroğlu açıklamasında “Alkollü içeceklere yapılan zamlar yıldırmadır, zulümdür. Devlet, bir hayat tarzını kuşatamaz, taciz edemez, rahatsız edemez. Devlet her hayat tarzını korur. 6 ay sonra vergileri yeniden düzenleyerek, çözeceğim önemli meselelerimizden biri de bu meseledir.” dedi.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı sosyal medya paylaşımıyla Cumhurbaşkanı adayı olursa alkolde vergi düzenlemesi yapacağını ve alkole yapılan zamların “Önemli Bir Mesele” haline geldiğini ve çözeceğini de konunun muhataplarına müjdelemiş oldu.

 

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı sonrası yapılan binlerce yorum ise dikkat çekiciydi. Bazı yorumlarda Kılıçdaroğlu’nun organ ve uyuşturucu mafyasından vergi alma vaadi anımsatıldı. Bazı yorumlarda ise “Ay biz şok. 20 sene sonra alkoliklere ilk defa bir vaadde bulunuldu.” gibi yorumlarda yapıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı twit ise şöyle;

 

 

YORUM YAP