DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Keyfi Uygulama Mı?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Keyfi Uygulama Mı?

Sivas Numune Hastanesi Acil Serviste hastalara keyfi uygulama mı yapılıyor? Haber Merkezimize ulaşan bir ANNE gözlem odasında boş yatak olmasına rağmen oğlunun inatla hasta koltuğunda tedavisine devam ettirildiğini iddia etti.

 

SivasKulis Haber merkezimize ulaşan bir ANNE dün akşam Sivas Numune Hastanesi Acil’inde yaşadığı sıkıntıyı paylaştı.

 

Akşam saatlerinde rahatsızlanan bir genç annesi ile birlikte Sivas Numune Hastanesi Acil Servisine geldi. Mide ağrısı, kusma ve sırt ağrısı şikayetiyle gelen hastaya serum verildi . Bundan sonraki süreci Anne şöyle anlatıyor.”Gözlem odalarındaki doluluk nedeniyle oğlum koltukta serumunu almaya devam ederken, Gözlem 1’de yataklardan bir tanesini boş gördüm ve evladımı oraya götürmek istedim. Ancak orada görevli olan hemşire yatakların dolu olduğunu söyleyerek orada tedavisine devam etmesine izin vermedi.”

 

 

Anne hemşireye itiraz ettiğini ancak hemşirenin oralı olmadığını ve çocuğun hasta koltuğunda tedavisinin devam etmesini söyledi iddia etti. Anne,  “Doktora ve sağlık çalışanlarına ağzımızı açıp, derdimizi anlatamıyoruz.” derken, “Oğlumun şikayetleri bende Kalp Krizi olabilir endişesinin yaşanmasına neden oldu. Ancak gördüğümüz muamele beni ve oğlumu çok üzdü. Neyse ki özel sağlık sigortam vardı ve çocuğumu daha sonra özel hastaneye götürdüm ve orada tedavimiz tamamlandı. “ifadelerinde bulundu.

 

 

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP