DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İYİ PARTİ İL KONGRESİ DE TAMAM. SIRA GENEL SEÇİMLERDE

Yayınlanma Tarihi :
İYİ PARTİ İL KONGRESİ DE TAMAM. SIRA GENEL SEÇİMLERDE

Geçtiğimiz haftalarda Merkez İlçe Kongresini yapan İyi Parti’de bugün Sivas İl Başkanlığı için Kongre yapıldı. Mevcut İl Başkanı Volkan Karasu yeniden seçildi.

 

İl Kongresi seçimlerine tek başına giren Volkan Karasu oyların tamamını alarak güven tazeledi. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde yapılan kongreye olan ilgi ise oldukça dikkat çekiciydi. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Başdanışmanlarından olan Celal Dağgez’de bu önemli günde Volkan Karasu’yu yalnız bırakmadı. Uzun süredir ülke genelinde ivme yakalayan İyi Parti’nin Sivas’ta da iddialı hale geldiği gözlemlendi. Sivas’ın her noktasında adından söz ettirmeye başlayan ve bu başarıda büyük pay sahibi olan İyi Parti İl Başkanı Volkan Karasu kendisine duyulan güveni boşa çıkarmayan çalışmalarıyla bir kere daha başkanlık koltuğunu hak ettiğini göstermiş oldu.

 

İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz ile uyumlu bir çalışma sergileyen Volkan Karasu kendisine verilen destekten dolayı oldukça memnun. Hedefini 2023 seçimlerinde Sivas’tan mutlaka Milletvekili çıkarmak olarak belirleyen Volkan Karasu’ya yeni dönemde eşik edecek isimlerin listesi ise şöyle ;

 

 

SivasKulis Haber olarak yeniden İyi Parti Sivas İl Başkanlığı görevine gelen Volkan Karasu ve ekibini tebrik ederiz.

YORUM YAP