DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İhracatın Yıldızı Plastay Kimya A.Ş

Yayınlanma Tarihi :
İhracatın Yıldızı Plastay Kimya A.Ş

Sivaslı İş İnsanı Mustafa Sinan Sungur’un Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Plastay Kimya A.Ş., İhracatın Yıldızları Ödül Töreninde Işıldadı.

 

Türkiye’nin en iyi firmalarından bir tanesi olan Plastay A.Ş.’nin başarıları ödüllendirilmeye devam ediyor. Yıllık ihracat rakamları yüz milyon dolarları bulan firma Dünya’nın her yerine yaptığı ihracatla hem ülkemizin hem de ülke ekonomisinin gelişmesine büyük katkılarda bulunuyor.

 

 

2022 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde “İhracat Şampiyonu” olarak ödüllendirilen gecede Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sinan Sungur plaketini alırken, teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

 

 

Sungur yaptığı konuşmada “2022 Türkiye organik kimya ihracatı şampiyonu PLASTAY KİMYA AŞ ülkemizin ve insanımızın kalkınmasındaki üzerine düşen vazifelerinin en iyisini yapmak için çalışmaya HEP DAHA İYİYE inancı ile devam edecektir. İHRACAT ŞAMPİYONU PLASTAY’ın bu başarısı tesadüfi veya dönemsel olmadığını son 5 yıldaki şampiyonluğu ispat etmektedir Başarı tamamıyla bir ekip olma ruhu ve bütünlüğüdür.Bizlerde iyi bir ekibiz. Bu ekibin bir parçası olmak benim için bir onurdur. Bu başarıya giden çalışmalarımızda bulunan güvenlik ekibimizden tüm üretim çalışma arkadaşlarımıza ,yönetim arkadaşlarımıza bizleri tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler ediyorum.Bu ödülü tüm çalışma arkadaş ve paydaşlarımız adına almış bulunuyorum. TEŞEKKÜRLER PLASTAY KİMYA AŞ” ifadelerini kullandı.

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP