DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“Hizmet Bekliyoruz”

Yayınlanma Tarihi :
“Hizmet Bekliyoruz”

Sivas’ın en güzel ilçelerinden bir tanesi olan Divriği’de ilçe halkı Chp’li Belediye Başkanı Hakan Gök’ün çok daha fazla hizmet etmesi gerektiğini ifade ederek haber merkezimize ulaştılar.

 

Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök’ün ismi geçtiğimiz günlerde İlçedeki siyasi olaylar nedeniyle bir kere daha gündeme gelmişti. Chp Divriği İlçe Başkanı Hüsamettin Kırkayak, Hakan Gök’ü ağır şekilde eleştirmiş ve ilçeye hizmet etmemekle itham etmişti.

SivasKulis Haber’in sosyal medya hesabından bize ulaşan bazı Divriği’liler Belediye Başkanı Hakan Gök’e seslenerek “Hizmet” beklediklerini ifade ettiler.

Sivas Divriği ilçesinin yol ve temizlik sorunu vardır Belediye çöp arabasıyla toplamaktan başka hiç bir çalışma yapmamaktadır. Yetkililer sesimizi duysun istiyoruz.Divriğinin bütün mahallelerinde bu sorunların hepsi vardır.Hiç bir çalışma yapılmamaktadır.Devlet Büyüklerimiz görsün memleketin halini.” diyerek söylemlerini gönderdikleri fotoğraflarla da desteklediler.

 

 

Dünyanın en estetik mimari eserlerinden bir tanesi olan Divriği Ulu Cami’ye, Divriği Kalesi ve Evlerine ve Seyir Terasına sahip olan, tarihi ve kültürüyle önemli bir turizm noktası haline dönüşen ve bu potansiyelini henüz tam anlamıyla kullanamayan Divriği’nin çok daha düzenli bir yer olmasını beklemek Divriği’lilerin elbette hakkı. SivasKulis Haber olarak bu eksikliklerin iletilmesi görevini yerine getiriyor ve Belediye Başkanı Hakan Gök’ün biran evvel bu eksiklikleri tamamlayarak “Hizmet” atağına geçeceğini tahmin ediyoruz.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP