DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HİLMİ BAŞKAN YAPTIĞI ŞEYLE SOSYAL MEDYA FENOMENLERİNİN DİLİNE DÜŞTÜ!

Yayınlanma Tarihi :
HİLMİ BAŞKAN YAPTIĞI ŞEYLE SOSYAL MEDYA FENOMENLERİNİN DİLİNE DÜŞTÜ!

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Sosyal Medyada gündem olmaya devam ediyor.

 

Cumhuriyet Üniversitesi ile şehir merkezini birbirine bağlayan ve şehrin trafik yoğunluğunun azaltılmasının hedeflendiği Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı geçtiğimiz gün trafiğe açılmıştı. Bulvar, 70 metre genişlik ve 3 bin 800 metre uzunluğa sahip. Yürüyüş ve bisiklet yollarının da bulunduğu projede, peyzaj düzenlemeleri, ağaçlandırma ve modern aydınlatma çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Sivas Belediyesi sosyal medya hesaplarından görüntüleri paylaşılan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı büyük ilgi gördü.

 

Bazı sosyal medya fenomenleri ve kullanıcıları hem Twitter hem de İnstagram hesabından bulvarın görüntülerini takipçileriyle paylaştı. Onbinlerce insanın izlediği ve beğeni yağmuruna tuttuğu Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı görselleri haliyle hem Sivas’ı hem de Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i gündemin üst sıralarına taşıdı.

 

 

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’de sosyal medya hesabı paylaşımında “Havaalanı pisti ile karıştıranlar var ama yanlış anlaşılmasın burası yeni açtığımız Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı..” diyerek,  Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’nın gece görselini takipçilerinin beğenisine sundu.

YORUM YAP