DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Haydi Yiğidolar Baybars Bebek İçin Kermese Katılalım

Yayınlanma Tarihi :
Haydi Yiğidolar Baybars Bebek İçin Kermese Katılalım

SMA TIP-2 hastalığı ile mücadele eden Baybars Alim bebek için yardım kampanyası devam ediyor.Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek düzenlenen kampanyaya destek vermek için Kermese katıldı.

 

SMA hastalığının tedavisinde kullanılan ilaçların yüksek fiyatlarda satılıyor olması tedavi gören çocukların önündeki en büyük engel. İlaçların temini için mutlak desteğe ihtiyaç duyan ailelerde çocuklarını yaşatabilmek için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Sivas’ta da SMA TIP-2 hastalığıyla mücadele eden Baybars Bebek içinde destek kampanyaları devam ediyor.

 

30-31 Mayıs arasında Baybars Bebek için Hayal Düğün salonunda düzenlenen Kermese Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek ve Sivas’ta görev yapan kurum müdürleri de katıldı.

 

 

Baybars bebek için geçmiş olsun dileklerini ileten Dr. Yılmaz Şimşek, “En büyük arzumuz onun şifa bulması, etrafına gülücükler açması. Buradan tüm yardımseverlere, Sivaslılara bir çağrıda bulunmak istiyorum. Baybars bebeğimizin bu durumuna karşı kayıtsız kalmayalım. Gerekli desteği, yardımı verelim.” ifadelerini kullandı.

 

 

Kermeste satılacak ürünlerden elde edilecek gelir Baybar bebeğin tedavisi için kullanılacak. Sivas halkının Kermese yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Kermese gidemeyen ancak Baybars bebeğe destek olmak isteyenler ise Sivas Valiliği’nin onayıyla açılan hesap numaralarına para yatırabileceği de açıklandı. Baybars bebeğe destek olmak isteyenler için hesap numaralarını paylaşıyor ve tüm Sivas halkını Baybars bebeğe destek vermeye davet ediyoruz.

 

 

 

SivasKulis Haber

 

YORUM YAP