DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Haydar Öztürk İl Genel Meclisini Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi :
Haydar Öztürk İl Genel Meclisini Ziyaret Etti

CHP Sivas İl Başkanı Haydar Öztürk, İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti. Başkan Öztürk’ü partisinin meclis üyeleri İl Özel İdaresi binası önünde karşıladı.

 

Geçtiğimiz ay Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Başkanlığı görevine atanan Haydar Öztürk ve beraberindeki heyet İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti.

Başkan Öztürk, partisinin meclis üyeleri tarafından İl Özel İdaresi binası önünde karşılandı. Başkan Öztürk ve beraberindekiler İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın’ı makamında  ziyaret etti.

Ziyaretlerde ortak dilek ve temenni Sivas’ın  çok daha gelişen bir şehir olması için birlikte mücadele yapılması ve çeşitli projelerin hayat geçirilmesiydi. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesinin şehrin gelişimi adına oluşacak ivmeye güç vereceği de ifade edildi.

İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Kadir Algın ise meclis üyelerine ve  CHP Sivas İl Başkanı Haydar Öztürk’e teşekkür edip, yeni görevinde başarılar diledi.

 

 

İl Genel Meclisi üyelerinin yerel milletvekilleri olduğunu belirten Başkan Haydar Öztürk, “Hepiniz hem merkezi hem ilçeleri temsil ediyorsunuz. Dışarıdan bakıldığında algı şu; il genel meclisi sadece köylerle iş yapar gibi ama öyle değil. Bundan sonraki çalışmalarınızın da Sivas’a hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi.

 

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP