DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Haktan Dursun’un Ramazan Ayı Sevinci

Yayınlanma Tarihi :
Haktan Dursun’un Ramazan Ayı Sevinci

Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı bugün başlayacak olan Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Dursun mesajında birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

 

Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adaylığı sürecini oldukça iddialı geçiren ve sürekli ziyaretlerle 14 Mayıs seçimleri için Ak Parti’ye destek isteyen Haktan Dursun, bugün başlayacak olan Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Dursun mesajında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan Ayı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel ve bereketli günlerin her bir insanımıza ve ülkemize bolluklar getirmesini diliyorum. Kalplerin yumuşadığı bu günlerde ayrılıklarımızı bırakıp ortak sevdamız olan Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü daha çok pekiştirmeliyiz.” dedi.

 

Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı Haktan Dursun “20 yıldır büyüyen ve gelişen ülkemizi daha ileriye götürmek adına attığımız adımların 14 Mayıs akşamı yine zafere dönüşmesini temenni ediyorum. Hem Ramazan bayramını idrak edecek hem de 14 Mayıs akşamı sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin zaferiyle sonuçlanacak seçim bayramını yaşayacağız.” ifadelerini kullandı.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP