DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Haktan Dursun Zara ve Hafik’te Seçmenle Buluştu

Yayınlanma Tarihi :
Haktan Dursun Zara ve Hafik’te Seçmenle Buluştu

Ak Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı Haktan Dursun teyamül sonrası saha çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Sivas Merkezde seçmenle buluşan Dursun, Zara ve Hafik’teydi.

 

Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan ve listenin en genç isimlerinden bir tanesi olan Haktan Dursun enerjisini sahaya yansıtmaya devam ediyor. Uzun zamandır aday adaylığına hazırlanan ve hedef olarak Milletvekili listesine dahil olmayı belirleyen Haktan Dursun, Zara ve Hafik’te seçmen ziyaretlerinde bulundu.

 

İlçelerdeki esnaf ve ilçelilerle bir araya gelen Dursun seçmenlerin istek ve taleplerini dinledi ve yapılacak hizmetlerle ilgili notlar aldı. Enerjisini kurduğu diyaloglarla seçmenlere de yansıtan Dursun seçmenin özellikle genç isimleri de vekil listesinde görmek istemelerine “Amacımız hem şehrimize hem de ülkemize hizmet edebilmek. Partimizin kurulları en doğru kararı vereceklerdir ve şahsıma bir görev tevdi edilirse o göreve layık olmak için elimden geleni yapacağım. Listede olup olmak değil insanımıza hizmet etmenin verdiği gururu yaşamak her makamın ötesindedir” diyerek kendisine verilen desteğe teşekkür etti.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP