DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Görenler İkizi Sandı

Yayınlanma Tarihi :
Görenler İkizi Sandı

Demirgrup Sivasspor’un başarılı futbolcusu Erdoğan Yeşilyurt oynadığı futbolla bazen eleştirilse de takıma olan tutkusu ve arzusu biliniyor. Erdoğan Yeşilyurt’u sahada görmeye alışığız ama tribünde görmeye alışık değiliz.

 

Basın Tribününde Demirgrup Sivasspor ile Beşiktaş arasındaki maçı izlemek için yerlerimizi aldık. Maçı büyük bir heyecan ve ilgiyle takip ederken gördüğümüz bir kişi hepimize “Erdoğan Yeşilyurt’un İkiz Kardeşi mi var” dedirtti. Hepimiz birbirimize bakarak bu sorunun cevabını almaya çalıştık. Erdoğan Yeşilyurt’u futbolcu olarak tanıyoruz ancak özel yaşantısıyla ilgili pek bilgimiz yok, en azından SivasKulis Haber olarak yok.

 

Karşılaşmanın ilk yarısı bitince yanına gidip merak ettiğimiz soruyu sorduk “Kardeş sen Erdoğan’ın İkizi misin” diye. Güldü ve “Hayır” dedi. “Ben de sizler gibi gazeteciyim ve Giresun Şebinkarahisar’dan geldim.” Anladık ki Anadolu Ajansı muhabiri ve Şebinkarahisar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü olan meslektaşımız karşılaşmayı takip etmek için Sivas’a gelmiş. Erdoğan’a olan benzerliğini söyleyince kendisi de şaşırdı ya da o kendini benzetmedi ama biz benzettik.

 

Sizce de iki fotoğrafı yan yana koyunca benzerlik dikkat çekici değil mi?

SivasKulis Haber

 

YORUM YAP