DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

GECENİN BOMBA HABERİ SİVASKULİS’TEN! DÜĞÜNE ŞAHİT OLMAYA GİTTİLER SONRA BAŞ BAŞA GÖRÜŞTÜLER

Yayınlanma Tarihi :
GECENİN BOMBA HABERİ SİVASKULİS’TEN! DÜĞÜNE ŞAHİT OLMAYA GİTTİLER SONRA BAŞ BAŞA GÖRÜŞTÜLER

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın oğlu Mert Karalar’ın düğününe katılan iki lider, törenden sonra ani bir kararla herkesten uzak baş başa bir görüşme gerçekleştirdi.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar’ın oğlu Mert Karalar’ın düğün töreninde şahitlik yapan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, düğünden sonra başbaşa bir görüşme gerçekleştirdi. Sivaskulis Haberin edindiği bilgiye göre görüşmede her iki liderin yanında kimse yoktu. Bu planlanmayan ve aniden gelişen görüşme talebi kimden geldi ve neler konuşuldu bilinmiyor.

 

6’lı masa 14 Kasım’da Deva Partisi’nin ev sahipliği yapacağı toplantıyla bir kere daha bir araya gelecek. Masanın toplanmasına 48 saatten az süre kalmasına rağmen iki liderin baş başa görüşmesi oldukça dikkat çekici.

 

14 Kasım’da yapılacak toplantıda 6’lı masanın bir lansman yapması ve bazı projelerini açıklaması bekleniyor. Kulislerden edindiğimiz bilgilere göre her iki lider bu ani görüşmede hem Büyük Türkiye Partisi lideri Hüseyin Baş’ın ittifaka dahil olma isteğini hem deMillet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayının belirlenip 2023 girmeden açıklanmasını konuşmuş olabilirler.

 

YORUM YAP