DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“GAZİ MECLİSTE TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ İSTEMİYORUZ!”

Yayınlanma Tarihi :
“GAZİ MECLİSTE TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ İSTEMİYORUZ!”

Sivas Şehitler  ve Gaziler Derneği Başkanı Fatih Deveci İstiklal Caddesi’ndeki patlamayla ilgili konuştu.

 

Sivas Şehitler  ve Gaziler Derneği Başkanı Fatih Deveci, İstanbul’da gerçekleşen terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada; “İstanbul’a düşen ateş sadece İstanbul’da değil ülkemizin her köşesinde yanmıştır, acımız ve kederimiz ortaktır.

Hain  terör örgütü ve sempatizanlarının İstanbul’un  göbeğindeki sivilleri  hedef alacak kadar alçalmış olmaları, terör örgütünün çirkin yüzünü kamuoyuna bir kez daha göstermiştir.

Dört yıl önce eli kanlı  terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Bedirhan bebeğimiz şimdi ise Ecrin yavrumuz ile yüreğimiz bir kez daha aynı acı ile yandı.

Terör örgütü yaptığı son saldırıda bebek katili olduğunu, insan düşmanı olduğunu ve hain olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Sivas Şehit aileleri ve Gaziler Derneği olarak şahsım ve temsil ettiğim ailelerim adına bir kez daha ifade etmek istiyorum ki, PKK eli  kanlı terör örgütüdür! Bu terör örgütünün sözde lideri, cezaevinde başkanları ve temsilcileri için derhal idam gelmeli, vatanımıza, bölünmez bütünlüğümüze göz dikenler idam edilmelidir.

Askerimizi, polisimizi, sivillerimizi ve yavrularımızı şehit eden bu örgüte hem kim ne ne şekilde destek veriyor ise en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır.

HDP adı verilen sözde parti ise PKK terör örgütünün siyasi uzantısıdır. Gazi meclisimizde asla  terör örgütü üyesi istemiyor, bu sözde partinin kapatılmasını istiyoruz

Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize, demokratik yaşama ve geleceğimize yönelik  bu tür saldırıları bir kez daha  kınıyor ve lanetliyoruz

Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne ve demokratik hukuk devleti anlayışına yönelik bu tür hain girişimler, milli birlik ve beraberlik ruhumuza asla zarar veremeyecektir” diye konuştu

YORUM YAP