DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

FİRARİ FETÖCÜ HAKAN ŞÜKÜR SAADET PARTİSİ’NİN TELEVİZYONUNA KONUŞTU. TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Yayınlanma Tarihi :
FİRARİ FETÖCÜ HAKAN ŞÜKÜR SAADET PARTİSİ’NİN TELEVİZYONUNA KONUŞTU. TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Saadet Partisi’nin yayın organı Tv5’de Mehmet Ali Kayacı “Düşünme Vakti” programında fetöcü firari fetöcü Hakan Şükür’ü konuk etti.

 

Programda Hakan Şükür’ü anosn ettikten sonra “ 20 yıllık süreci konuşacağız. Hakim değilim, hakemde değilim, size sorarken incitmek istemem, başkalarını da incitmek istemem. Her açıdan da ele almaya çalışacağım birçok konuyu” sözleriyle programa giriş yapan Mehmet Ali Kayacı, eli kanlı örgütün şehit ettiği aileleri ve ülkeyi incittiğini unuttu. Kayacı’ya tepkiler çığ gibi.

Programın içinde Hakan Şükür birçok ithamda bulunarak hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hem de devletin yönetim şekline ağır ithamlarda bulundu. Bu ithamlardan bir tanesi de Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ithamıyla aynıydı. Firari fetöcü Hakan Şükür  devleti yasadışı para trafiğine çanak tutmakla  ve bütçe açığını kapatmak için bu paradan nemalanmakla itham etti. Program moderatörü Mehmet Ali Kayacı ise bu ithamları sadece izlemekle yetindi. Firari fetöcü Hakan Şükür’ü konuk eden ve bunu “Türkiye Televizyonlarına İlk Defa Konuştu” diye övünerek paylaşan Kayacı ise çanak sorular sorarak futbol deyimiyle programın tamamında  “top çevirdi”.

Saadet Partisi’nin yayın organı Tv 5’ deki programın moderatör belki unutmuştur ama biz hatırlatalım. Herkesi yayına alabilirsiniz, herkesle program çekebilirsiniz ancak yayına aldığınız kişinin bağlı olduğu grup, bu ülkede darbe kalkışması yaptı ve ülke insanının kanını akıttı!

YORUM YAP