DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Eşini, Kızını ve Torununu Öldürdü

Yayınlanma Tarihi :
Eşini, Kızını ve Torununu Öldürdü

Malatya’nın Arguvan İlçesi’nde korkunç bir aile faciası yaşandı. Kızıyla tartışan 61 yaşındaki İsmet Budak ailesini katlettikten sonra intihar girişiminde bulundu.

 

Dün gece Malatya’nın Arguvan İlçesi’nde yaşanan olayda, Güveç Mahallesi’nde oturan İsmet Budak’ın kızı Cansu Aslan (33) ile nedeni bilinmeyen bir konudan dolayı tartıştığı iddia edildi. Tartışmanın bittiğini düşünen aile gece olunca uyumaya gitti.

 

61 yaşındaki İsmet Budak’ın bütün aile uyuyunca evde bulunan tüfeğini aldığını ve önce eşi Songül Budak’a(64) daha sonra kızı Cansu Aslan’a (33) ve torunu Bulem Aslan’a (5) ateş ederek öldürdüğü açıklandı. Aile fertlerini öldüren İsmet Budak’ın daha sonra intihar girişiminde bulunduğu ifade edildi. Silah seslerini duyan komşuların polise haber vermesiyle facia gün yüzüne çıktı. Sağlık ekipleri yaptığı incelemede aile üyelerinin hayatını kaybettiği, İsmet Budak’ın ise ağır yaralandığı belirlendi.

 

Ağır yaralanan İsmet Budak’ın hayati tehlikesinin devam ettiği, hayatını kaybeden kişilerin Adli Tıp Merkezine kaldırıldığı öğrenildi.

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP